OGŁOSZENIA - X Niedziela w ciągu roku

1. Dzisiaj o 1500 Msza Święta trydencka.
  2. Jutro -  w poniedziałek o 1600 będzie dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania. Poprowadzi go nowo wyświęcony ksiądz naszej diecezji, który o godz. 1800 odprawi Mszę Świętą prymicyjną. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy o powołania.
  3. W tym tygodniu próby przed bierzmowaniem w poniedziałek i czwartek o 1600. Ze względu na to Adoracja Najświętszego Sakramentu w te dni będzie od godz. 1730. We wtorek i środę bez zmian – od 1500.
  4. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w czwartek od godz. 1700. Z tej racji kancelaria będzie do godz. 1700.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 1100 Ks. Biskup Stanisław Gębicki młodzieży z naszej parafii udzieli sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej mszy św. i wspólnej modlitwy.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych odbędzie w niedzielę 23. czerwca po Mszy Świętej o 1300.
  7. Nabożeństwo czerwcowe codziennie w połączeniu z mszą św. wieczorną.
  8. Zapraszamy do parafii MB Fatimskiej na spotkanie z bł. Carlo Acutisem. Szczegóły spotkań, modlitw, Mszy Świętych, adoracji relikwii znajdziemy na plakacie.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła z ul. Składkowskiego i Żeromskiego. Bóg zapłać. Dziękujemy rodzinie z ul. Milewskiego za ofiarowaną puszkę do przechowywania i rozdawania Komunii św.
  10. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gość Niedzielny.
  11. W ostatnim czasie do wieczności odeszła Śp. Zofia CZERNIELEWSKA. Polećmy Ją miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki