Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą

2023-02-05

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 1000 w kościele będzie nabożeństwo wynagradzające.
  2. Dziękujemy serdecznie wszystkim kobietom na czele z panią Małgorzatą i panią Bożenką oraz wszystkim panom na czele z panem Janem, kościelnym i panem Tadeuszem, zakrystianinem za rozbiór dekoracji świątecznych i uporządkowanie naszej świątyni.
  3. W sobotę – we wspomnienie MB z Lourdes podczas wszystkich Mszy św. modlimy się w intencji chorych. W naszej parafii w tym roku będzie dodatkowa Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 1200, na którą zapraszamy osoby chore, niepełnosprawne, opiekunów i wolontariuszy i osoby, które chciałyby nimi zostać. Dla chorych i ich rodzin oraz dla przyszłych wolontariuszy po Mszy  „agapa” w salce przy plebanii.
  4. Za tydzień o godz. 16:00 będzie msza św. trydencka.
  5. Po Mszy Świętej można nabywać nowe numery czasopism. Można nabyć tygodniki:  Idziemy, Anioła Stróża, Gościa Niedzielnego.
  6. Dziękujemy za ofiary przekazane na potrzeby naszego kościoła z ul. Młodych oraz wciąż z okazji „kolędy”. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej
    i Świętych Patronów.