OGŁOSZENIA - XXIX Niedziela Zwykła

1. W niedzielę misyjną naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pracujących na misjach i przypominamy sobie, że my także winniśmy być misjonarzami.
  2. W piątek o 1530 zbiórka ministrantów.
  3. W sobotę o godz. 1030 będzie przed kościołem modlitwa i poświęcenie myśliwych, jeźdźców.
  4. Za tydzień o godz. 1500 pod hasłem „Muzyka korzeni Europy” w naszym kościele odbędzie się przegląd chórów.
  5. "Wybierz Świętego i przebierz się za niego"- w niedzielę 27 października na Mszy o godz. 1130 zapraszamy do przebrania się za świętego i wystąpienia
    w orszaku świętych.
  6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Swoje spotkanie w salce parafialnej mają Koła Żywego Różańca o godz. 1700. Pamiętajmy, że z soboty na niedzielę śpimy dłużej.
  7. Tego dnia będzie rozprowadzał kalendarze misyjne oraz głosił kazania misjonarz Oblat – Ojciec Marek Rostkowski.
  8. Zapraszamy na różaniec, najpierw na godz. 1600 dzieci i młodzież a na 1730 – pozostałych wiernych.
  9. 01 listopada na naszym cmentarzu o godz. 1100 będą wypominki jednorazowe w kaplicy cmentarnej, a około 1200 rozpocznie się Msza św. Ofiary składane
    1 listopada na tacę są przeznaczone na WSD we Włocławku. Procesja
    z pokropieniem
    grobów będzie miała miejsce w dzień zaduszny o godz. 1500.
  10. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego. Można w zakrystii nabywać jubileuszowe albumy i wszystkie kalendarze na nowy rok.
  11. Dziękujemy więc wszystkim za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii – w tym tygodniu z ul. Dworcowej, Kolskiej, Szkolnej, Legionów Polskich, Leśnej, Kaliskiej, Mickiewicza, Kączkowskiego. Bóg zapłać.
  12. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Jadwiga PIETRZAK, Stanisław GRZESZKIEWICZ, Jerzy SZYCHULSKI, Kazimiera KISZEWSKA. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki