Rejonowe spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza

7 października br., we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, odbyło się w pobliskiej parafii Russocice REJONOWE SPOTKANIE MINISTRANTÓW.

Zgromadzenie miało charakter dziękczynienie na nawiedzenia naszych parafii przez Matkę Bożą w znaku Ikony Jasnogorskiej. Z radością pojechali na to spotkanie również i nasi ministranci, którzy zawsze są chętni do udziału w tego typu przedsięwzięciach.

Rozpoczęliśmy wspólną Msza św., którą celebrował Ceremoniarz Biskupi ks. dr Zbigniew Łukasik z Włocławka. Następnie wysłuchaliśmy przepięknych świadectw naszych starszych kolegów z par. św. Barbary oraz ks. Mateusza z par. w Obrzębinie.

Przy okazji zapraszamy w każdy piątek na różaniec o 16.00, a po nim na wspólne spotkanie w kościele.

Do zobaczenia!!

Ks. Damian 😉