Misje Święte 2023 - Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele

Podczas trwających misji świętych jednym z elementów każdego ich dnia jest Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z relikwiami św. s. Faustyny. Każdego dnia gromadziliśmy w różnych miejscach Parafii, aby wspólnie takową modlitwę odmówić i wspólnie modlić się w intencji naszych rodzin, naszych wspólnot, wypraszając dlań Bożego Miłosierdzia. Piątego dnia naszych Misji nie mogło zabraknąć najważniejszego miejsca naszej Parafii, którym jest oczywiście nasz drogocenny kościół. To tu jest duchowe centrum naszej Rodziny, to Tu działy się i dzieją najważniejsze religijne uroczystości, to właśnie w chwilach ciężkich, jak i radosnych przekraczamy progi świątyni, by w niej znaleźć odpowiedź na nurtujące nas często pytania. I właśnie z kościoła - podsumowując koronkowy czas misyjny - tego dnia płynęły nasze modły.