Misje Święte 2023 - Koronka do Bożego Miłoserdzia na cmentarzu parafialnym

Podczas trwających misji świętych jednym z elementów każdego ich dnia jest Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z relikwiami św. s. Faustyny. Każdego dnia gromadziliśmy w różnych miejscach Parafii, aby wspólnie takową modlitwę odmówić i wspólnie modlić się w intencji naszych rodzin, naszych wspólnot, wypraszając dlań Bożego Miłosierdzia. Czwartego dnia naszych Misji nie mogło zabraknąć wyjątkowego miejsca dla naszej Parafii, a którym jest cmentarz. Tam bowiem, spoczywający w pokoju przodkowie, dziadkowie, ojcowie, matki, niejednokrotnie i dzieci, wnuki oczekują naszego modlitewnego wsparcia, sami sobie mogąc już w ten sposób pomóc. I właśnie modlitwa tą wyjątkową Koronką jest z samej swojej natury nakierowana na nich właśnie, aby przez nieskończone Miłosierdzie Boże spoczywali w pokoju wiecznym, w Bożym Miłosierdziu szukać wytchnienia od mąk czyśćcowych.