Dzięki Ci, Maryjo!

W dniach 18-19 czerwca 2023 r., nasza parafia miała niezwykłą przyjemność gościć obraz Matki Bożej w ikonie Pani Jasnogórskiej.

Dzisiaj, 13.04.2024 roku, razem z całą diecezją włocławską, dziękowaliśmy za Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej w Ikone Pani Jasnogórskiej. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło wiernych z całej diecezji, aby wspólnie oddać cześć Matce Bożej i podziękować za Jej łaski.

Podczas uroczystej Mszy Dziękczynnej, której przewodniczył pasterz naszej diecezji, Ksiądz Biskup Krzysztof Wętkowski wraz z Ksiądzem Biskupem Stanisławem Gębickim, odbyło się wzruszające spotkanie wiernych z Matką Bożą. Byli z nami wikariusze naszej parafii - Ksiądz Damian i Ksiądz Rafał, oraz ponad 50 innych osób z naszej wspólnoty.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym spotkaniu, jak również tym, którzy włączyli się w organizację i przygotowanie uroczystości. Niech Matka Boża Jasnogórska będzie zawsze naszym przewodnikiem i orędowniczką w drodze do zbawienia.