Akt przyjęcia do Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych

Dnia 24-go czerwca bieżącego roku, w uroczystość Niepokalanego Serca NMP, do Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych we Włocławku (OCDS) przyjęta została Jolanta Dybkowska przyjmując predykat: od Miłości Bożej. Akt przyjęcia miał miejsce w czasie Liturgii sprawowanej w kaplicy Klasztoru Św. Józefa we Włocławku przy współudziale Sióstr Karmelitanek. Eucharystii przewodniczył Asystent włocławskiej Wspólnoty OCDS - O.Tadeusz Kujałowicz; koncelebrowali: Ks. Michał Styczyński oraz Ks. Grzegorz Guć.

Po zakończonej Eucharystii Kapłani, członkowie świeckiego Karmelu oraz zaproszeni goście w czasie „słodkiej” agapy wśród radosnych rozmów i śpiewu wspólnie świętowali przyjęcie nowego tercjarza karmelitańskiego.