Najświętsze Serce Pana Jezusa u Mamy

Dnia 22 października 2022 roku przedstawiciele naszej Parafii wraz z Sympatykami udali się przed ikonę Jasnogórskiej Pani, aby wraz z całą diecezją na czele z bpem Krzysztofem Wętkowskim zaprosić Matkę Najświętszą do Kościoła Włocławskiego w ramach peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Takowa rozpocznie się 22 kwietnia 2023, a zakończy się 16 marca 2024 roku. W tym czasie ikona Matki Bożej odwiedzać będzie parafie naszej diecezji.

I my także zaprosiliśmy Maryję do naszej parafii. Ikona odwiedzi naszą Rodzinę parafialną 18 czerwca 2023 roku w ramach zakończenia misji świętych, które rozpoczniemy tydzień wcześniej. Zapraszamy serdecznie już teraz na te uroczystości Mieszkańców naszego miasta na czele z naszymi Parafianami, a także wszystkich chętnych Czcicieli Matki Najświętszej. Niech nasza Matka i Królowa czuje się u nas jak u siebie, w swoim domu. Niech pomocą w przygotowaniu się na to nasze święto będzie trwająca w pierwsze niedziele miesiąca nowenna przed tym wydarzeniem, na którą nieustannie serdecznie zapraszamy.