ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Drodzy parafianie oraz wszyscy przybyli w tych dniach do naszej wspólnoty parafialnej Goście! Spłynęła na Was z nieba Nowina – Najświętsza  Panna powiła Syna. W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam zbawienie.. Niech gwiazda betlejemska zwiastuje Wam Wszystkim na nowo tę dobrą nowinę. Niech się rozraduje serce! i uwierzy Jezusowi, niech się umocnią wiara i nadzieja, niech wzrasta w Was miłość. Niech przyjście na świat Chrystusa przyniesie ze sobą  radość i pokój Waszym sercom i całemu światu. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przeżyjcie w zdrowiu i w spokoju. Odpocznijcie od codziennej bieganiny i tylu spraw, które zaprzątają Waszą codzienność. Niech wszystkim błogosławi Dzieciątko Jezus, niech obdarza potrzebnymi łaskami, a Matka Najświętsza i Święty Józef, niech Was otoczą płaszczem  swej opieki. Szczęść Boże na te Święta i na wszystkie dni nadchodzącego już wkrótce Nowego 2016 Roku.

Z darem modlitwy Wasi Duszpasterze: Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze