Ważne komunikaty na początek roku

WAŻNE OGŁOSZENIA NA POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO

1. 1 września - Mszą św. o godz. 800 rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny.
  2. Kandydaci do bierzmowania z klas szóstych swoje pierwsze spotkanie będą mieli 11 września, siódmych – 18 września, klasy VIII – 25 września  po Mszy św. o godz. 1300.
  3. Uczniowie klas szóstych są zobowiązani w parafii, w której pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania zapisać się na listę kandydatów i uczestniczyć w spotkaniach formacyjnych.
  4. Przypominamy, że uczniowie klas VIII od pierwszej niedzieli września zbierają podpisy z udziału w niedzielnej Mszy św.
  5. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych będzie miało miejsce w niedzielę 04 września podczas Mszy św. z udziałem  dzieci o godz. 1130.
  6. 18 września po mszy św. o godz. 1130 udzielimy błogosławieństwa matkom i małym dzieciom.
  7. 23 września po Mszy wieczornej będzie w kościele spotkanie katechetów.
  8. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie 25 września po Mszy z udziałem dzieci.
  9. Od pierwszej niedzieli września wznawiamy adorację Najświętszego Sakramentu w niedziele po Mszy św. o godz. 1300 do wieczornej Mszy św..