Ogłoszenia na 19. niedzielę zwykłą 2022 roku

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. na cmentarz choleryczny o godz. 1500. Modlimy się za zmarłych tam spoczywających.
  2. W dni powszednie sierpnia spowiadamy podczas Mszy św. o godz. 800 i 1800.
  3. W imieniu kierowników grup serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przyjęciu pielgrzymów w tym roku. Dziękujemy także złożone na ten cel ofiary.
  4. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca nabożeństwo i procesja będzie po Mszy o godz. 1000. Rozpoczynamy Nowennę przed nawiedzeniem Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej i Jubileuszem 900 Lecia istnienia diecezji włocławskiej.
  5. Jutro Parafia św. Barbary w Turku zaprasza najpierw na Mszę św. o godz. 900 a także do udziału w Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę. Z naszej parafii wyrusza na pielgrzymkę pieszą Ks. Damian.
  6. Za tydzień będzie dodatkowa Msza św.  w rycie trydenckim o godz. 1600.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie i funkcjonowanie naszej parafii rodzinom z ul. Składkowskiego.  Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w tym czasie.
  8. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego.
  9. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Kazimiera OBRANIAK, Władysław KAŁUŻNY, Eugeniusz CYTARZYŃSKI, Wanda SKIERESZ, Tadeusz DRZEWIECKI, Ewa CHOJNACKA. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.