Ogłoszenia 19 września 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1130 odbędzie się  spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Wyjazd Kół Żywego Różańca dzisiaj do Galewa sprzed kościoła św. Barbary o godz. 1530.
  3. Planowana na jutro o godz. 1900 w naszym kościele Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie odbędzie się w innym terminie,
    o którym poinformujemy w stosownym czasie.
  4. W najbliższy czwartek podczas Mszy świętej wieczorowej będziemy modlić się przez przyczynę św. Ojca Pio – patrona szpitala w naszych intencjach. Zapraszamy na odpust ku czci tego świętego patrona w czwartek do naszego kościoła na Mszę św. o godz. 1800.
  5. Także w najbliższy czwartek Odnowa w Duchu Świętym zaprasza po wieczornej Mszy św. wszystkich chętnych do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy, które poprowadzą Mocni w Duchu.
  6. Kandydaci do bierzmowania z klas ósmych swoje pierwsze spotkanie mają dzisiaj po Mszy św. św. o godz. 1300.
  7. Opiekun ministrantów – Ks. Janusz zaprasza na spotkania oraz do służenia przy ołtarzu wszystkich ministrantów i młodszych i starszych.
  8. Jest możliwość wyjazdu na uroczystości pobeatyfikacyjne do Włocławka 2 października.
  9. 8 października organizujemy wyjazd na Jasną Górę na nocne czuwanie w kaplicy MB. Zapisy można dokonywać w kancelarii. Szczegóły będą podane w późniejszym za tydzień. Wyjazd o godz. 1600.
  10. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego. Można w zakrystii nabywać kalendarze na nowy rok. Są już kalendarze rolników oraz dla młodzieży.
  11. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. Kolska Szosa. Bóg zapłać.
  12. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Sabina GÓRECKA, Ryszard WOŹNIAK, Jadwiga WASIELEWSKA, Stanisław MARCINIAK. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.