KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA

w soboty i pierwsze piątki miesiąca tylko od godz. 900 do 1100

OGŁOSZENIA NA DWUNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

2021-06-20

1. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odbywają się codziennie po wieczorowej Mszy św.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz. 1300 odbędzie się spotkania kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
  3. We czwartek swoje imieniny obchodzi Ks. Jan Tomczyk. Pamiętajmy o dostojnym solenizancie w naszych modlitwach.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu  i katechezę biblijną w najbliższy czwartek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  5. W piątek o godz. 800 będzie Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy do uczestnictwa.
  6. Po Mszy św. można nabywać nowe numery katolickich tygodników: Idziemy, Wzrastania, Gazety Watykańskiej oraz Gościa Niedzielnego.
  7. Przypominamy, że od dzisiaj nie obowiązuje dyspensa od uczestnictwa we Mszy niedzielnej i świątecznej udzielona przez biskupów.
  8. Dziękujemy za ofiary przekazane na wsparcie i funkcjonowanie parafii w tym tygodniu. Bóg zapłać.
  9. W ostatnim tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszli: ŚP. Jan NOWOWIEJSKI, Danuta MALIK-KACZOROWSKA. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.