Kancelaria parafialna czynna

od godz. 900 do 1100 oraz od 1600 do 1730

w pierwsze piątki i soboty - tylko od 900 do 1100

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj w ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy na modlitwę różańcową na godz. 1700.
  2. We czwartek – we wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus rozpoczynamy miesiąc październik. Modlimy się szczególnie w intencji społeczności szkolnej – KNSP w święto ich Patronki. Zapraszamy na codzienny różaniec o godz. 1600 – dla dzieci i młodzieży oraz o 1730.
  3. Z racji pierwszego czwartku miesiąca Straż Honorowa zaprasza na godz. 1700 na Godzinę Świętą a po wieczornej Mszy św. na spotkanie w kościele.
  4. W pierwszy piątek miesiąca zgłoszonych chorych odwiedzimy od godz. 900. Dodatkowa spowiedź będzie od 1530 do 1630.
  5. Podejmujących Duchową Adopcję zapraszamy w pierwszą sobotę na Mszę św. na godz. 700. Prosimy zabrać świece.
  6. Za tydzień – z  racji pierwszej niedzieli miesiąca nabożeństwo wynagradzające i procesja odbędzie się po Mszy św. o godz. 1000.
  7. Opiekun ministrantów ks. Janusz zaprasza na kolejną zbiórkę ministrantów w najbliższą sobotę na godz. 1000. Natomiast za tydzień zapraszamy na Mszę Św. o godz. 1000 w int. kandydatów, ministrantów, rodziców i lektorów. Od października w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będziemy się modlić w intencji LSO.
  8. 7 października podczas Mszy św. o godz.1800 będzie poświęcenie różańców komunijnych. Zapraszamy dzieci z rodzicami.
  9. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w piątek 09 października o godz. 1600. Młodzież ma swoje spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 1300 oraz za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 1800.
  10. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego. Można w zakrystii nabywać kalendarze na nowy rok. Są już kalendarze rolników oraz dla młodzieży.
  11. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. 650 Lecia, Cisewa oraz za ofiarę anonimową. Bóg zapłać.
  12. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Barbara SOWIŃSKA, Barbara ZIELIŃSKA, Marianna PILAREK, Konstanty KOZŁOWSKI, Franciszek ADAMCZAK, Włodzimierz DRZEWIECKI. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki