Kancelaria parafialna czynna

od godz. 900 do 1100 oraz od 1600 do 1730

w pierwsze piątki i soboty - tylko od 900 do 1100

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

1. Przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego nazywaną Niedzielą Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Za tydzień z racji ostatniej niedzieli miesiąca o godz. 1700 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca oraz modlitwa różańcowa.
  3. W następną niedzielę – 29 listopada rozpoczynamy okres przygotowania do świąt Bożego Narodzenia zwany Adwentem.
  4. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego a pd następnej niedzieli - świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  5. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. Kaliskiej, Dąbrowskiego, Spółdzielców, 2 z Turkowic, za ofiary anonimowe, składane do puszek oraz grupie odpowiedzialnej za sprawowanie Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Bóg zapłać.
  6. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Henryk SIEPKA, Violetta BUCHELT, Henryk JAREK, Paweł KUBACKI, Zofia BOCIAN, Grzegorz MACIASZEK, Salomea ŁUKASIK, Józef KOLASIŃSKI, Irena FRET. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki