Kancelaria parafialna czynna

od godz. 900 do 1100 oraz od 1600 do 1730

w pierwsze piątki i soboty - tylko od 900 do 1100

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha św. kończy się okres wielkanocny i czas wielkanocnej spowiedzi.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 1000, 1130, 1300, dzieci w podzielonych grupach klasowych będą przystępować do Pierwszej Komunii św.
  3. Komunia rocznicowa w dużych grupach  - tak jak pierwsza w ubiegłym roku - nie może się odbyć w maju ze względu na limity osób w kościele. Zachęcamy do komunii rocznicowej w formie indywidualnej
  4. Msza św. w języku łacińskim będzie za tydzień o godz. 1530.
  5. W rocznicę śmierci katechetki - 19 maja o godz. 1700 w Galewie będzie Msza św. dla katechetów. Szczegóły znajdziemy na tablicy ogłoszeń.
  6. Dzisiaj w kościele o godz. 1500 będzie przełożona z ubiegłego tygodnia katecheza przedmałżeńska. Pozostałe będą 23 maja, 6, 13, 27 czerwca.
  7. Po Mszy św. można nabywać nowe numery katolickich tygodników: Idziemy, Wzrastania oraz Gościa Niedzielnego.
  8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy czwartek bezpośrednio po Mszy św.
  9. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych grupy niedzielnej za przekazaną ofiarę na potrzeby naszej parafii. Bóg  zapłać.
  10. Dziękujemy także za ofiary na wsparcie i funkcjonowanie parafii w tym tygodniu: z ul. Browarnej, Jaśminowej, Młodych, Dobrskiej, Wiśniowej, oraz za wszystkie ofiary anonimowe i wrzucane do puszek. Bóg zapłać.
  11. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Józef BUDA, Stanisław MARĘDZIAK, Krystyna WAWRZYNIAK, Zofia RUSEK, Władysław KLABIŃSKI, Józef BRZÓSKA, Krzysztof MAJCHEREK, Marian BERDZIŃSKI, Zofia MACIASZEK, Jan NOWINOWSKI, Honorata MAJTCZAK, Eugeniusz ŁUKASIK, Halina URBANIAK. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.