Kancelaria parafialna czynna

od godz. 900 do 1100 oraz od 1600 do 1730

w pierwsze piątki i soboty - tylko od 900 do 1100

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj o godz. 1600 będzie dodatkowa Msza św. w języku łacińskim. Zapraszają organizatorzy.
  2. Skończył się tydzień modlitw o trzeźwość, ale przez cały okres wielkiego postu można wpisywać się do księgi abstynencji, która znajduje się w zakrystii.
  3. Informujemy, że tradycyjnie już II niedziela Wielkiego Postu jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym dniu wspomagamy polskich misjonarzy modlitwą, cierpieniem oraz ofiarami, które tworzą Dzieło Pomocy „Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. W związku z tym w niedzielę 28 lutego br. po wszystkich Mszach świętych będzie zorganizowana zbiórkę do puszek na ten cel.
  4. Za tydzień będzie ostatnia niedziela miesiąca – Kola Żywego Różańca zapraszają na spotkanie o godz. 1700.
  5. W okresie wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

• w każdy piątek – o godz. 1600 i 1730Droga krzyżowa
  • w niedzielę o godz. 1730Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
  • Zachęcamy przez cały wielki post do skorzystania ze spowiedzi świętej.

1. Odnowa w Duch Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i katechezę biblijną w najbliższy czwartek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  2. Po Mszy Świętej można nabywać nowe numery czasopism. Można nabyć tygodniki:  Idziemy, Wzrastanie i Gościa Niedzielnego.
  3. Dziękujemy za ofiary przekazane na potrzeby naszego kościoła z ul. Nowej, Chopina, Kościuszki, Łąkowej, Spółdzielców oraz za wszystkie ofiary kolędowe i te wrzucane do puszek. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Ś.P. Marian BRZÓZKA, Zofia PIĄSTKA, Józef MICHAŁOWSKI, Jan DURSKI. Polećmy tych zmarłych  Bożemu miłosierdziu.