Kancelaria parafialna czynna

od godz. 900 do 1100 oraz od 1600 do 1730

w pierwsze piątki i soboty - tylko od 900 do 1100

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj – z racji pierwszej niedzieli – procesja będzie po Mszy św. o godz. 1000.
  2. Od 1 lipca w naszej parafii pracuje dwóch nowych Księży Wikariuszy: Ks. Janusz Małecki oraz Ks. Krzysztof Włodarczyk. Życzymy im wielu łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na czas posługi w naszej wspólnocie.
  3. "Pamiętaj! Złodzieje nie mają wakacji"! Policja informuje i uwrażliwia, aby prawidłowo zabezpieczać swoje domy i mieszkania na czas wakacyjnego wyjazdu. Całość komunikatu znajdziemy w gablocie.
  4. Przypominamy, ze wypominki z godziny 1300 w czasie wakacyjnym są przed godz. 1800.
  5. W dni powszednie w czasie wakacyjnym spowiadamy podczas Mszy św. o godz. 800 i 1800.
  6. Dziękujemy za ofiary na wsparcie i funkcjonowanie parafii w tym tygodniu:  rodz. Różanej, Wschodniej, Spółdzielców, Kaliskiej, 650 Lecia. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane do puszek przy wyjściu z kościoła.
  7. Zachęcamy do czytelnictwa katolickiej prasy, są dostępne dzisiaj nowe numery tygodnika Idziemy, Anioła Stróża, Gościa Niedzielnego.
  8. W ostatnim czasie do wieczności odeszli Śp. Irena KIERECKA, Marianna BIAŁKOWSKA, Henryka KOCIAŃSKA, Andrzej PRZYSŁO, Sabina PAWLAK. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.