na TRZECIĄ NIEDZIELĘ ADWENTU

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. W tym tygodniu; w poniedziałek, wtorek zapraszamy na ranne roraty na godz. 600.
  2. Swoje spotkanie przed bierzmowaniem będą mieli uczniowie klas III gimn, za tydzień – klasy VIII.
  3. We czwartek od godz. 900 odwiedzimy chorych. Chorych z ul. Spółdzielców odwiedzimy od godz. 1100. Można ich zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na adorację w najbliższy czwartek  bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  5. W piątek rozpoczynamy rekolekcje. Porządek Mszy św. jest następujący: w piątek: 900, 1100, 1600, 1800. W sobotę: 900, 1100, 1530, 1700. Program rekolekcji jest umieszczony w gablocie, w internecie oraz można zabrać ze stolika pod chórem. W rekolekcje kancelaria będzie nieczynna.
  6. Zapraszamy małżonków do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich w sobotę 22 grudnia podczas Mszy rekolekcyjnej o godz. 1700.
  7. Spowiedź będzie w piątek i sobotę – pół godziny przed Mszą św. Osoby niedosłyszące będziemy spowiadać w zakrystii lub w zakrytym konfesjonale.
  8. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego, jest świeca z naszym kościołem, świece Caritas oraz pozostałe świece i kalendarze.
  9. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii: z ul. Piłsudskiego, Młodych, Składkowskiej, Dobrej k.Szczecina. Bóg zapłać.
  10. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Andrzej KOBIELAK, Gabryela PAWLAK, Stanisław TARNAS. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki