na DWUDZIESTĄ CZWARTĄ NIEDZIELĘ

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Kandydaci do bierzmowania z klas siódmych swoje pierwsze spotkanie w tym roku mają dzisiaj, z klas III gimn. – 23 września oraz klasy VIII – 30 września po Mszy św. św. o godz. 1300.
  2. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie dzisiaj po Mszy z udziałem dzieci.
  3. Komitet Odnowy Polichromii zaprasza dzisiaj na Festyn Rodzinny, który rozpocznie się od godz. 1400. Całość zakończy zabawa taneczna oraz ognisko. Podczas festynu będą na palcu rozprowadzane wszystkie rodzaje kalendarzy. Zapraszamy.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. 19 września w Galewie o godz. 1700 rozpocznie się skupienie dla Kół Żywego Różańca.
  6. 20 września o godz. 1800 w Kazimierzu Biskupim rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary.
  7. 21 września – w piątek - o godz. 1900 w par. św. Barbary odbędzie się "Eucharystia Młodych". Zapraszamy.
  8. V Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody odbędą się 23.09.2018 na terenie Klubu Jeździeckiego " Mar-Klin" Turek przy ul. Leśnej 31 w Turku. Początek o godzinie 10.
  9. 28 września w parafii MB Fatimskiej będzie Msza św. z modlitwą uwielbienia.
  10. Dzieci Fatimskie organizują 29 września pielgrzymkę do Niepokalanowa. Wyjazd o godz. 600. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt 40 zł.
  11. Za tydzień 23 września we wspomnienie Ojca Pio o godz. 1900 do kaplicy szpitalnej Ks. Kapelan zaprasza na sumę odpustową ku czci św. Ojca Pio.
  12. Parafia św. Barbary organizuje wyjazd młodzieży na spotkanie Stadion Młodych na 06 października. Zapisy do 24 września w par. św. Barbary.
  13. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego.
  14. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. Milewskiego, 650 Lecia, Młodych, Kączkowskiego, Dobrskiej. Wszystkim, którzy wsparli nasz Festyn Rodzinny składamy serdeczne Bóg zapłać.
  15. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Jerzy PISKORSKI, Marianna PASIKOWSKA, Krystyna KRAUZE, Tadeusz ZAWIDZKI, Jan FORMA, Maria DĄBEK. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.