na  DWUDZIESTĄ DZIEWIĄTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. W naszej parafii dzisiaj gościmy naszego rodaka – ks. Marka Bałwasa, który głosi homilie oraz rozprowadza swoją nową książkę.
  2. Podczas Mszy św. o godz. 1000 będziemy się modlić w intencji pracowników Służby Zdrowia i ich rodzin.
  3. W sobotę – 26 października o godz. 1000 będzie modlitwa przed kościołem i błogosławieństwo myśliwych i jeźdźców z Powiatowego Koła Związku Hodowców Koni.
  4. Pamiętajmy, że z soboty na niedzielę śpimy dłużej.
  5. Przyjmujemy już wypominki za zmarłych.
  6. 01 listopada na naszym cmentarzu o godz. 1100 będą wypominki jednorazowe z kaplicy cmentarnej a około 1200 rozpocznie się Msza św. Procesja z pokropieniem grobów będzie miała miejsce w dzień zaduszny o godz. 1500.
  7. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Swoje spotkanie w kościele mają Koła Żywego Różańca o godz. 1700.
  8. Zapraszamy na różaniec, najpierw na godz. 1600 dzieci i młodzież a na 1730 – pozostałych.
  9. 15 listopada organizujemy wyjazd na nocne czuwanie na Jasną Górę. Zapisywać się można w kancelarii. Koszt 50 zł.
  10. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego oraz wszelkie rodzaje kalendarzy na nowy rok.
  11. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. 650 Lecia, Dworcowej, Spółdzielców, Pl. Kilińskiego, Tamka i  Turkowic. Bóg zapłać.
  12. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Józef PĘKACZ, Helena RYCHLIK, Piotr PIEKARSKI, Małgorzata IDZIAK. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.