na DWUNASTĄ NIEDZIELĘ

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, o godz. 1700 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca i modlitwa różańcowa. W naszych modlitwach pamiętamy dzisiaj o dostojnych Solenizantach, dziękując za nich modlimy się o Boże błog. na dalsze lata.
  2. Dziękujemy wszystkim za udział w nabożeństwach podczas nawiedzenia figury św. Michała Archanioła. Za modlitwę, przygotowanie a strażakom ochotnikom z Turkowic za pomoc podczas przywitania i pożegnania oraz odprowadzenia figury.
  3. Uroczyste nałożenie szkaplerzy św. Michała oraz osób, które przyjęły szkaplerz odbędzie się 29 lipca podczas wieczornej Mszy św.
  4. 27 czerwca o godz. 1015 na parkingu przy kościele pojawi się mobilne centrum badań pod kątem miażdżycy tętnic, osteoporozy. Szczegóły znajdziemy na ulotkach.
  5. W piątek o godz. 1900 w par. MB Fatimskiej odbędzie się Msza św. z modlitwą uwielbienia. Tego dnia ofiarami do puszek – w piątek wspieramy bazylikę św. Piotra w Rzymie.
  6. Procesja z racji pierwszej niedzieli miesiąca będzie za tydzień po Mszy św. o godz. 1000.
  7. Przy tej okazji przypominamy, że w naszej parafii można skorzystać ze spowiedzi codziennie podczas wszystkich Mszy św.
  8. Od następnej niedzieli będzie obowiązywał wakacyjny porządek odprawiania Mszy Św.;  w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 700, a w Niedzielę o godz. 1300.
  9. Szczególnie w czasie wakacyjnym przypominamy o godnym stroju na liturgię Mszy św. i poszanowaniu miejsca jakim jest kościół.
  10. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła z ul. Milewskiego. Bóg zapłać.
  11. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gość Niedzielny.
  12. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Jadwiga GRZELEWSKA, Jan STACIEWIŃSKI. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki