na   NIEDZIELĘ PALMOWĄ

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Podczas Mszy św. o godz. 1000 modlimy się za ofiary katastrofy smoleńskiej oraz poległych na Wschodzie.
  2. Jutro od godz. 900 z posługą sakramentalną odwiedzamy chorych, którzy zostali zgłoszeni.
  3. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, w którym będziemy celebrować najważniejsze wydarzenia z życia Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. W Wielki Czwartek, Msza Święta Wieczerzy Pańskiej będzie o godz. 1800, w Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej będzie o godz. 1800, natomiast w Wielką Sobotę Wigilia Paschalna będzie o godz. 2000. W sobotę zabierzmy ze sobą świece.
  4. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę kancelaria będzie nieczynna. Kancelaria będzie czynna dopiero po świętach we wtorek.
  5. W Wielki Piątek i Sobotę na godz. 800 zapraszamy na jutrznię.
  6. W Wielką Sobotę święcenie pokarmów na stół wielkanocny będzie w kościele od godz. 900 do godz.  1800 – co pół godziny.
  7. Msza Święta Rezurekcyjna w Niedzielę Wielkanocną o godz. 600. Pozostałe Msze Święte w Niedzielę Wielkanocną będą o 830, 1000, 1130, 1300 i 1800. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy Świętych tak jak w każdą niedzielę. Zachęcajmy się wzajemnie i jak najliczniej weźmy udział w tych nabożeństwach.
  8. Pierwsze próby dla bierzmowanych uczniów klasy III gimn. będą w poniedziałek i wtorek o godz. 1500 w kościele. Obecność obowiązkowa.
  9. W dniach od 3 do 12 października organizujemy pielgrzymkę do Francji (Lourdes). Zapisy w kancelarii. Szczegółowe informacji znajdziemy na stronie internetowej oraz u Ks. Jana.
  10. Po Mszy Świętej można nabywać nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego.
  11. Dziękujemy za ofiary na prace prowadzone w naszej parafii z  ul. Kaliskiej, Żeromskiego. Bóg zapłać!
  12. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Bogumił ZIELIŃSKI, Robert KAŁOWSKI, Anna MĄCZKA, Mirosław MARCINIAK, Józef KOWALSKI, Alfreda KOSTRZEWA. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Zobacz program pielgrzymki do Francji w załączniku

Pobierz pliki