Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA

 na PIĄTĄ NIEDZIELĘ POSTU

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

 1. W piątą niedzielę Wielkiego postu rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje. Witamy w naszej wspólnocie Ks. Prof. Prał. Artura Niemirę – Kanclerza Kurii Włocławskiej. Życzymy łaski Bożej na czas głoszenia słowa.
 2. Msze św. rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek będą o godz. 900, 1100, 1300, 1600 i 1800. Program rekolekcji jest umieszczony w gablotach, na stoliku oraz w  internecie.
 3. Zapraszamy w poniedziałek i wtorek do skorzystania ze spowiedzi – pół godziny przed każdą Mszą św.
 4. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa. Cech Rzemiosł w Turku zaprasza na Mszę św. w int. rzemieślników i ich rodzin na godz. 1100.
 5. Chorych, cierpiących starszych zapraszamy we wtorek na godz. 1100.
 6. W poniedziałek i wtorek nie będzie czynna kancelaria.
 7. Z soboty na niedzielę zmieniamy czas na letni – wstajemy godzinę wcześniej
 8. W sobotę będzie spotkanie młodych w par. św. Barbary. Młodzież z całej diecezji gromadzi się z Biskupem na diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży. Będziemy tak również i serdecznie zapraszamy naszą młodzież. O godz. 930 będzie rejestracja uczestników, o godz. 1000 – koncert oraz pantomima, a o godz. 1200 Msza św.
 9. W sobotę podczas Mszy św. wieczorowej zapraszamy osoby pragnące podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
 10. Za tydzień – w Niedzielę Palmową zapraszamy na procesję z palmami przed Mszą św. o godz. 1130.
 11. Bezpłatne badania wad wzroku odbędą się 4 kwietnia od godz. 1600 w Klubie „Tęcza” przy ul. Spółdzielców.
 12. Z okazji ustanowienia Nadzwyczajnego Roku św. Józefa Koła Radia Maryja organizuje stałe wyjazdy do kaliskiego sanktuarium w pierwsze czwartki miesiąca. Koszt 25 zł. Zapisy w biurze we czwartki.
 13. Po Mszy Świętej można nabywać nowe numery czasopism. Można nabyć Idziemy, Gościa Niedzielnego oraz Anioła Stróża.
 14. Dziękujemy za ofiary na prace remontowe – w tym tygodniu z ul. 3 Maja i z Bydgoszczy, z ul. Kościuszki, Piłsudskiego. Bóg zapłać.
 15. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Irena BRZÓZKA, Irena KELLER, Stanisława i Marian NIESPODZIAŃSCY, Wanda WYRWA, Jerzy RUTKOWSKI. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.

 

Pobierz pliki