na  DZIEWIĘTNASTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. na cmentarz choleryczny o godz. 1500.
  2. W imieniu kierowników grup serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przyjęciu pielgrzymów w tym roku.
  3. Naszą modlitwą wspieramy pielgrzymów z Turku zdążających na Jasną Górę.
  4. 13 sierpnia z racji wspomnienia objawień fatimskich o godz. 1800 w parafii MB Fatimskiej będzie Msza św. z procesją a dzień wcześniej o godz. 2000 będzie różaniec na os. Wyzwolenia.
  5. We czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. U nas Msze św. będą o godz. 700, 830, 1000 (w intencji Ojczyzny), 1130 oraz 1800. Jest to święto obowiązujące. Kancelaria będzie nieczynna. Podczas wszystkich Mszy św. będziemy święcić kwiaty i zioła. Ofiary zbierane tego dnia są przeznaczone na naszą włocławską katedrę.
  6. W ramach akcji „Polska pod krzyżem” z naszej parafii organizujemy wyjazd do Kruszyna k/Włocławka na ten dzień modlitwy.
  7. Dziękujemy za złożone ofiary na prace remontowe rodzinom z ul. Zdrojki Prawe oraz Młodych.  Bóg zapłać.
  8. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gość Niedzielny oraz Anioła Stróża.
  9. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Halina BUDKA, Janina BINIASZCZYK. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Zobacz program pielgrzymki do Francji w załączniku

Pobierz pliki