Ogłoszenia duszpasterskie

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Zapraszamy dzisiaj - z racji święta patronalnego – św. Łukasza – na Mszy św. o godz. 1000. Będziemy się modlić za całą Służbę Zdrowia i ich rodziny.
  2. Dzisiaj – pod hasłem "Muzyka Korzeni Europy" o godz. 1500 w naszym kościele rozpocznie się przegląd chórów.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Swoje spotkanie w kościele mają Koła Żywego Różańca o godz. 1700.
  4. Za tydzień z par. Malanów będzie transmitowana Msza św. przez TV Polonię.
  5. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego oraz październikowy numer Anioła Stróża. Są także wszystkie kalendarze na rok 2018.
  6. W sobotę – 28 października o godz. 1000 będzie modlitwa przed kościołem i błogosławieństwo myśliwych i jeźdźców.
  7. Pamiętajmy, że z soboty na niedzielę śpimy dłużej.
  8. Przyjmujemy wypominki za zmarłych.
  9. 01 listopada na naszym cmentarzu o godz. 1100 będą wypominki jednorazowe z kaplicy cmentarnej a około 1200 rozpocznie się Msza św. Procesja z pokropieniem grobów będzie miała miejsce w dzień zaduszny.
  10. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. Malinowej, Wiśniowej, Niepodległości, Legionów, Spółdzielców, Kączkowskiego i Uniejowskiej. Bóg zapłać.
  11. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Genowefa CIEŚLAK, Józef KAŁUŻNY, Kazimierz CHROSTEK, Anna CHRZUSZCZ, Czesław LEWANDOWSKI, Jan MIKOŁAJCZYK. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.