na  NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚW.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Dzisiaj 16 czerwca zapraszamy na „MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY”. Początek w parafii św. Barbary Mszą Świętą o godz. 1600. Zapraszamy najpierw na Mszę św., później na wzięcie udziału w przemarszu ulicami miasta. Zabierzmy ze sobą dzieci, wnuki, można będzie otrzymać chorągiewkę lub balon. Po dojściu do naszego kościoła przechodzimy na plac plebanii i ogród gdzie odbędzie się błogosławieństwo małych dzieci, piknik; zabawy, animacje, kiełbaski, lody i inne. Serdecznie zapraszamy.
  2. Spotkanie klas VI przygotowujących się do bierzmowania będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 1300.
  3. Dzisiaj organizujemy zbiórkę na dofinansowanie samochodu dla Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wolontariusze zbierają ofiary przy wyjściu z kościoła.
  4. Dzieci zapraszamy na mszę św. na zakończenie roku szkolnego w środę o godz. 800.
  5.  20 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. u nas będą o godz. 700, 830, 1000, 1130 a po niej procesja ulicami miasta oraz o godz. 1800. Pamiętajmy, że jest to święto obowiązujące. Kancelaria w czwartek będzie nieczynna.
  6. Ołtarze będą w tych samych miejscach co w latach ubiegłych. Już dzisiaj prosimy przedstawicieli grup modlitewnych o dekorację ołtarzy.
  7. W oktawie codziennie po wieczornej Mszy św. będzie procesja wokół kościoła.
  8. Przypominamy o godnym stroju na liturgię Mszy św. i poszanowaniu miejsca jakim jest kościół.
  9. Po Mszy Świętej można nabywać nowe numery czasopism: Idziemy,  Gościa Niedzielnego.
  10. Dziękujemy za ofiary na prace prowadzone w naszej                            parafii z ul. Spółdzielców, Młodych, Wschodniej, Dąbrowskiego, Dobrskiej, Kaliskiej, Chopina i Kruszyńskiego. Bóg zapłać za wszelkie ofiary!
  11. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Mirosława KOWALEWSKA, Jan KONIECZNY. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Zobacz program pielgrzymki do Francji w załączniku

Pobierz pliki