Ogłoszenia duszpasterskie

Kancelaria parafialna czynna w godz. 9.00 - 11.00 oraz od. 16.00 do 17.30, w soboty i pierwsze piątki miesiąca - tylko od 9.00 do 11.00, natomist w Uroczystości kościelne  i rekolekcje - kancelaria nieczynna

++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Trzy dni w tygodniu; w poniedziałek, wtorek i sobotę zapraszamy na ranne roraty na godz. 600. Zabierzmy ze sobą świece lub lampiony.
  2. Ofiarami do puszek wspieramy dzisiaj kościół na Wschodzie.
  3. 13 grudnia organizatorzy zapraszają na Marsz Pamięci, który rozpocznie się w środę na Placu Wojska Pol. o godz. 1645.
  4. Rekolekcje parafialne rozpoczną się 22 grudnia – w piątek. Już zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek będą rekolekcje u św. Barbary a w sobotę w Kaczkach i MB Fatimskiej.
  5. Są do nabycia nowe numery czasopism: Idziemy, Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża. Są także kalendarze na rok 2018 oraz wszystkie rodzaje świec adwentowych.
  6. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na prace w naszej parafii z ul. Gorzelnianej, Zdrojki Lewe, Spółdzielców, Legionów Polskich, Młodych, Piłsudskiego, Cisewa, Radosnej oraz z Bydgoszczy. Bóg zapłać.
  7. W ostatnim czasie z naszej Parafii do wieczności odeszli: Ś.P. Sebastian ŚWIERK, Jacek JANIAK, Irena NOWOTKA. Polećmy tych zmarłych miłosierdziu Bożemu.

Pobierz pliki