WYBIERZ ŚWIĘTEGO I PRZEBIERZ SIĘ ZA NIEGO cz.1

To już po raz trzeci w naszej parafii przed dniem Wszystkich Świętych - gromadzimy się w sposób szczególny na niedzielnej Mszy św. z udziałem dzieci - wraz z Gronem  Świętych. W tym roku przybliżyliśmy się do nich poprzez przypomnienie ich życia a byli to : Św. Jan Paweł II, św. Joanna Beretta Molla, Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, św. Teresa z Lisieux, św. Małgorzata Alacoque, św. Jose Sanchez del Rio, Św. Matka Teresa z Kalkuty, Bł. Karolina Kózka, Św. Jan Bosko, Św. Faustyna Kowalska, Św. Maksymilian Maria Kolbe, Św. Michał Archanioł. Wiele dzieci i młodzieży również zaangażowało się, by bardziej ukochać swoich wybranych świetych,  założyli stroje i ich atrybuty. Poczuliśmy się jak w niebie... a moc i chwała Boża rozbrzmiewała w Jego świętych sługach.